PC HocasıSinemaBuz Devri 5 Frangmanı Yayınlandı

Buz Devri 5 Frangmanı Yayınlandı

 

Buz devri filminin son serisi olarak yayınlanan Ice Age: Collision Course YouTube’da ilk frangmanını yayınladı. Filmin vizyon tarihi ve film ile ilgili yeni gelişmeler de yeni serinin daha eğlenceli olacağı konusundaki iddiaları güçlendiriyor.

 

 

SİNCABIN KOMİK MACERASI DEVAM EDİYOR

Bu filmde ise sincap her zamanki gibi başını beladan kurtaramıyor. Sürekli peşinde koştuğu yiyeceğine tam kavuşmuşken yine sürekli aksilikler peşini bırakmazken, yeni filmde olaylar tamamen uzayda geçiyor. Serinin beşinci filmi olan Buz Devri 5: Çarpışma Rotasında yeni frangmanı ile gülümsetmeye devam ediyor.

15 Temmuz 2016 tarihinde vizyona girecek olan Buz Devri 5, 2001 yılında yapılan Carlos Saldanha yönetimindeki serinin devamı olarak geliyor. İlk filmdeki seslendiren karakterler John Leguizamo, Queen Latifah, Seann Scott, Josh Peck, Keke Palmer, Nick Offerman, Melissa Rauch, Jennifer Lopez, Neil deGrasse Tyson ve Denis Leary gibi ünlü isimler yine bu bölümde de devam edecek.

buz-devri-5

Ara film olmayacağı belirtilen Ice Age 5: Collision Course konusu ile yine gişe rekorları kırmaya hazırlanırken, 2016 senesinde izlenecek filmler listesine almanızı tavsiye ediyoruz.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/buz-devri-5-frangmani-yayinlandi-2402/ linkinden 16.10.2021 12:10:39 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad