PC HocasıSinemaKurtuluş Günü 2’den İlk Video Yayınlandı

Kurtuluş Günü 2’den İlk Video Yayınlandı

 

Dünyanın sonunu getiren efsane film bu sefer Kurtuluş Günü 2 ile devam ediyor. İnsanlığın çaresizliğini gözler önüne seren ve dünyanın kurtulması için verilen savaşı konu edinen filmin ilk videosu yayınlandı.

KURTULUŞ GÜNÜ 2 NASIL OLACAK ?

Bu tarz filmlere benzer bir çok video veya içerik izlemişsinizdir eminiz. Dünyanın sonu bir türlü gelmediği gibi, en sonunda bir veya birden çok kahraman ortaya çıkarak son saniyelerde olayı çözerler ve dünya tamamen yok olmaktan kurtulur.

Ne kadar fazla efekt verirseniz verin, ne kadar fazla sahneyi gerçekleştirirseniz gerçekleştirin sahneler sonunda hep aynıdır. Kurtuluş Günü 2‘de bu filmlerin arasına girecek türden bir yapım.


Kurtuluş Günü
filminin devamı olan bu seride yine içerisinde bir çok mantık hatası ve klişeler yer alsa da, film içi efektler çok profesyonel kullanılmış. Zaten bol patlamalı sahnelere alışık olduğumuz için sevilecek türde filmlerden birisi olmaya aday.

kurtulus-gunu-2-video

“KURTULUŞ GÜNÜ 2 ÇIKIŞ TARİHİ 26 HAZİRAN”

Ana teması olarak dünya büyük bir kaosun ortasına girmiş ve yavaş yavaş son yaklaşmaya başlarken, son teknolojik cihazlar, uçak gemileri, uzay teknolojileri ve bazı insanların uzaya gitmeyi başarmış olarak görünen filmin kaderi yine bir baş rol oyuncusunda olacak.

Kurtuluş Günü 2, 26 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek. Yayınlanan ilk frangmanı ise yukarından izleyebilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/kurtulus-gunu-2den-ilk-video-yayinlandi-2349/ linkinden 16.10.2021 08:10:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

4 Yorum

  • Güzel frangman ama bir o kadar da boş film neden diyecek olursanız hikaye hep aynı hiç değişmiyor biraz heyecan olmalı bir filmde

  • Kurtuluş günü 1 nasildi ki will smith hatırlıyorum ama filmi hatırlamıyorum sanki en sonra will smith uzay aracı gibi bir şey ile kaciyordu her yer patlarken: )

  • Hocam bu tür filmler bir türlü tutmuyor ama fox var arkalarinda o yüzden izleniyorlar. Sirf can sıkıntısından bu filme gidecek kişi sayısı en az 3 milyondur garanti

  • Kurtuluş günü 1in konusu da aynıydı teknoloji farklıydı kurtuluş günü 2 de aynı gibi görünüyor sadece teknoloji değişmiş biraz hepsi bu

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad