Game of Thrones 6. Sezon Bombası İle Geliyor

  Google News

Milyonlarca izleyici kitlesi bulunan Game of Thrones, 6.sezonu ile yine ortalığı karıştıracak gibi duruyor. YouTube resmi kanallarından yayınlanan 6.sezon videosu şimdiden 3 milyon izlenmeye ulaşırken, geçtiğimiz aylarda kafaları karıştıran posterler yayınlanmıştı. Bu posterlerde Jon Snow teorileri ortaya dökecek ve devam edecek derken, yeni sezonda tüm bilgileri Bran Stark‘tan alıyoruz.

Dördüncü sezonda hatırlayacağınız üzere Bran Stark tehlikeli bir yolculuğa çıkmış ve aramış olduğu üç gözlü kargaya ulaşmıştı. Ardından hayalindeki yere ulaşma hevesinin de ötesine geçerek gücü hissetmeye hazır olarak bırakmıştık. Bu sezon da Brandon Stark altıncı sezonun en önemli baş rol kahramanlarından birisi olacak. Bu sezonun en büyük sürprizlerinden birisi de Bran‘ın deri değiştirme özelliğini öğrenecek olacak. Ayrıca büvet ağaçlarının köklerindeki bilgelik gibi derin bir bilgi ile imtihan ediliyor.

Üç gözlü kargaya gelecek olursak “bilgi güçtür” kavramı ile yeşil gören olmanın getirdiği sorumluluğu izleyicilerine hissettirecek. Bran yayınlanan 6.sezon frangmanında geçmişten görüntüler görmeye devam ediyor. Bizim tahminimiz bu sezonda Jon Snow’un annesinin kim olduğunu Bran Stark‘tan öğreneceğiz.

Yukarıdaki frangmanı izlerken sonlarına doğru Bran transa geçerek sesini duyuruyor. “Neler olacağı konusunda hiçbir fikirleri yok” cümlesinin ardında çok fazla anlam taşıdığı gibi, yeni sürprizler burada da izleyicilerini bekleyecek. Kısacası Game of Thrones sezon 6‘da bu kış çok sert geçecek.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

  • Sezon 6 kesin izlenir dostum kaçmaz bu seri hele bide çerez çay ile ne güzel oluyor efsane bir kış bizi bekliyor.

    • Tam beni tarif ettin kardeş varya 😀 Özellikle bir de günlerden cumaysa tamamdır yok böyle bir keyif yani 🙂

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video