PC HocasıDonanım2 Yıl Mürekkep Özellikli Yazıcı Epson L455

2 Yıl Mürekkep Özellikli Yazıcı Epson L455

 

Epson‘un yeni yazıcı modeli L455; İki yıl boyunca kullanılabilecek mürekkeple gelen; hızlı ve uygun maliyetli renkli baskı, kopyalama ve tarama sağlayan, entegre mürekkep tankına sahip çok İşlevli bir Wi-Fi yazıcı.Kurulumu basit ve kolay olduğundan,hemen çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

3,7 santimetre renkli LCD ekranı ve kart yuvası, bilgisayar olmadan kolay ve rahat baskı, kopyalama ve tarama sağlar. Epson Connect³ ile Wi-Fi bağlanabilirlik özelliği dünyanın her yerinden akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar üzerinden baskıyı kolaylaştırır. 

 

 

 

l445_hires.png

 

Cyan, macenta, sarı renklerinden 3, siyah tan 3 olmak üzere toplam 6 adet mürekkep şişesiyle gelen L455’in İlk alım kapasitesiyle siyah-beyaz baskıda 12.000 ve renklide 6.500 sayfa basmak mümkün. Epson’un geliştirdiği ‘orijinal mürekkep tankı’ sistemiyle minimum maliyetle maksimum sayıda baskı imkanı sağlayan L455, Epson Connect teknolojisiyle Wi-Fi bağlanabilirlik özelliğine dayanarak dünyanın her yerinden akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar üzerinden baskıyı kolaylaştırıyor.

 

  multifuncional-epson-tinta-21163-MLM20204397276_112014-O

 

L455‘inçoklu kopyalama işlevi ile bir sayfayıtek seferde 99 ade-de kadar basmak mümkün. 1200 dpi çözünürlükte tarama işlevini de bünye-sinde bulunduran çok işlevli modelle fotoğraf ve belgele-Tinizi yüksek kalitede tarayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video