PC HocasıDonanımXerox Çeviri Yapabilen Tarayıcı Üretti

Xerox Çeviri Yapabilen Tarayıcı Üretti

 

Dünyaca ünlü ABD kökenli teknoloji firması Xerox ürünleri genel olarak fotokopi, tarayıcı ve yazıcılar donanım ürünleri üreten firma yeni çıkardığı ürün ile fark yaratacağa benziyor. Ürün ile ilgili olarak bir de video yayınlayan Xerox İngilizce bir metini tarayıcıya verip Fransızca dil seçeneğini makinenin ekranından seçerek çeviri yapılmış bir halde alıyor.

Fotokopi/Tarayıcı dünyasın da büyük yankı uyandıran ürün şimdiden ön sipariş vermek isteyen firmalar olduğu belirtiliyor. Yapılan açıklamaya göre çeviri teknolojisi çok yakın bir zaman içinde Türkiye’de de kullanıma sunulacak. Xerox ConnectKey2.0’da yer alacak çeviri teknolojisine uyumlu ürünler resmi siteden listelenmektedir.

 

 

 

Bu servisi kullanmak için öncelikke kullanıcıların Xerox ConnectKey üyeliği olması gerektiğini belirten Xerox bu özelliğin şuan için  MFP ürün serisinde kullanılabildiğini belirtti. Sadece, yazıcıda bir belgeyi tarayıp yazıcıya ekran menülerinde bir dil seçin ve hizmeti tarafından desteklenen 35 dilden herhangi birinde yazdırabilirsiniz. çok fonksiyonlu bir yazıcı yok olanlar için, onlar çevirmenin Android ve iOS uygulamasını kullanabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

1 Yorum

  • (Cumartesi günü pazar olduğundan cuma akşamları pazar alanının önüne araç park etmeyin) yazısını çevirebilecekmi acaa ?

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video