PC HocasıCep Telefonu20 Dakikada şarj olan telefonlar geliyor

20 Dakikada şarj olan telefonlar geliyor

  arctis 7+  

Son yıllarda çıkardığı ürünlerle adını sıkça duyuran Çinli telefon üreticisi Meizu dün itibarıyla Super mCharge hızlı şarj teknolojisini tanıttı. Bir akıllı telefonu 10 dakikada %60, 20 dakikada tam şarj etmeyi vadeden yeni teknoloji uzun bekleyişlere son verecek.

Peki bu teknolojiye ne zaman sahip olacağız ?

Yeni kablo ve akıllı devre parçaları ile mümkün olan bu teknoloji, MWC 2017‘de görücüye çıktı. MWC 2017 standında konu ile ilgili bilgi veren Meizu yetkilieri, Super mCharge teknolojisine sahip ilk telefonun 2017 sonu veya 2018 başı itibarıyla tanıtılacağını açıkladı. 

Ancak telefonun neye benzeyeceği ya da nasıl teknik özelliklerle geleceği konusunda hiçbir bilgi yok. Yakın zamanda farklı firmalarında bu teknolojiye geçmesini umuyoruz.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/20-dakikada-sarj-olan-telefonlar-geliyor-19956/ linkinden 23.01.2022 06:01:48 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner