PC HocasıCep Telefonu2021 Yılında Galaxy Z Flip 2 Gelebilir!

2021 Yılında Galaxy Z Flip 2 Gelebilir!

 

Samsung’un orijinal sürümün piyasaya sürülmesinden sadece 9 ay sonra Samsung Galaxy Z Flip için bir güncelleme yayınladığını bildiren yeni bir raporla, yeni akıllı telefonların geliş hızı daha hızlı ve daha hızlı görünüyor.

İlginç bir şekilde, Görüntülü Arama’dan Ross Young güncellemelerin etkileyici olduğunu söyleyerek sadece küçük bir güncelleme olmayacak. Güncellemenin ne getireceğini bilmiyoruz, ancak iki akıllı telefon sabitini varsayabiliriz – telefonlar daha ince ve ekranlar daha büyük olacak.

Bu özel durumda, dış ekranın biraz daha genişleyeceğini ve daha küçük bir katlama yarıçapına sahip esnek bir ekranın daha ince bir cihaza izin vereceğini varsayıyoruz. Umarım güncelleme, zayıf su ve toza dayanıklılık gibi başka bir önemli sorun noktasına da hitap eder.

Galaxy S20 Fan Edition'ın Benchmark Testleri Sızdırıldı

Galaxy Z Flip neydi? Hatırlayalım

Samsung Galaxy Z Flip isimli akıllı telefon, Güney Koreli şirketin Galaxy Fold sonrasında piyasaya sunduğu ve dikey yönde katlanabilen akıllı cep telefonuydu ve normal katlanabilir akıllı telefon modeline göre dış tarafta küçük bir ekranda bulunduruyordu.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement