PC HocasıOyun21 yaşında olan Worms Armageddon oyunu için büyük bir güncelleme yayınlandı

21 yaşında olan Worms Armageddon oyunu için büyük bir güncelleme yayınlandı

   

Haberimizin başlığını okuyup şaşıran takipçilerimiz olabilir. Fakat doğru duydunuz. 1999 yılında çıkış yapan ve 21 yaşında olan Worms Armageddon için 61 yeni özellik ve 370 hata düzeltmesi içeren büyük bir güncelleme yayınlandı.

Worms Armageddon nedir ?

Team17 tarafından geliştirilen bu oyunda kurtçukların savaşına dahil oluyoruz. Eğlenceli animasyonları ile oyuncuların beğenisini kazanan bu oyunda hepinize başarılar dileriz.

Güncellemenin diğer detaylarını da sizlere kısaca anlatalım. Yayınlanan güncelleme ile belki de en büyük sorun olan CPU optimizasyonları iyileştirildi. Oyun içerisinde bulunan 370 hata giderildi ve 45 değişiklik yapıldı. Tüm bunlardan ayrı olarak 61 yeni özellik oyuna eklenerek oyunculara sunuldu.

Büyük ve kapsamlı bir güncelleme alan bu oyun hakkında olan haberimizin detayları burada son buluyor. Worms Armageddon ile ilgili görüşlerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/21-yasinda-olan-worms-armageddon-oyunu-icin-buyuk-bir-guncelleme-yayinlandi-86479/ linkinden 16.08.2022 19:08:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video