PC Hocasıİnternet4.5 G Hayatımıza Ne Katacak ?

4.5 G Hayatımıza Ne Katacak ?

 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, 3G’den 4,5G’ye geçişin ücretsiz olacağını açıkladı. Dünyanın belirli ülkeleri 1 yıldır zaten 4.5 G kullanıyor ülkemizde 1 Nisan 2016’dan itibaren kullanılacak olacak bu teknoloji hayatımıza ne katacak ?

Bunu hiç düşündünüz mü ?

 

4.5G Hayatımıza Ne Katacak
Peki bu teknoloji’ye telekomünikasyon şirketlerinden satın aldığımız internet paketleri ne kadar yetecek ?

Bildiğiniz üzere iPhone Telefonların bazılarında LTD aktif edebiliyorsunuz bunu aktif etmeniz halinde uyarıda  daha onaylanmamış , fakat atkif ettiğimizde internet paketini sömürdüğünü göreceksiniz.

LTD

Bu teknoloji’nin bize ne gibi faydaları olur ?

* Daha hızlı oyun indire biliriz.

* Daha hızlı video izleye biliriz , yabancı diziler için çok faydalı olabilir.

* Daha hızlı sosyal medya sitelerine girebiliriz.

* Ya da daha fazla fatura ödeye biliriz. 


4.5 G
bizim için faydalı olur mu sorusuna görmeden kullanmadan bir şey söylemek çok zor görünüyor , ama internet’i çok sık kullananlar için faydalı olacak gibi görünüyor.

Kişisel görüş olarak bana 3G fazlası ile yetiyor , daha fazlasına gerek varmı derseniz var ülkemizin dünya teknolojini yakalaması şart çok geriden takip ediyoruz bir an önce yetişmemiz lazım.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/4-5-g-hayatimiza-ne-katacak-396/ linkinden 21.10.2021 22:10:14 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad