PC HocasıFotoğraf Makinesi50x zoom yapabilen Sony Cybershot HX350 duyuruldu

50x zoom yapabilen Sony Cybershot HX350 duyuruldu

   

Profesyonel fotoğraf makinesi ve video kameralar üretmeye devam eden Sony, yeni 50x zoom yapabilen Cyber-shot HX350‘yi duyurdu. Yeni teknolojisi sayesinde fotoğraf tutkunlarının ulaşamadığı alanlarda büyük kolaylıklar sağlayacak.

Dijital fotoğraf makinesi kapsamına giren yeni Cyber-shot HX350 kompakt boyutu ve alışageldiğimiz Sony tasarımı ile ön plana çıkıyor. Makinede 24-120mm Zeiss Vario-Sonnar lens bulunduğu gibi, bu lens ile birlikte 50 kat optik zoom yapılabiliyor. Aynı zamanda Clear Image Zoom teknolojisi ile de 100 kat yakınlaşabilmek mümkün.


Sony bu makinesinde bir de titreşimleri engelleyebilmek adına Optical SteadyShot adı verilen teknolojiden faydalanmış. Bu sayede fotoğraf ve video çekimlerinizi yaparken titreşimi otomatik olarak minimuma indiriyor. 20.4 megapiksellik Exmor R CMOS sensör ve BIONZ X görüntü işleme motoru ile tasarlanan Sony Cyber-shot HX350 toplamda 921 bin noktalı 3 inç ekranlı vizörüyle geliyor.


Fotoğraf çekmek yerine video kaydı ile uğraşan kullanıcılar için de Full HD kayıt alabilmek mümkün. Ocak ayında Avrupa’da satışa çıkacak olan cihaz 450 Euro‘dan satılacak. Türkiye satış fiyatı konusunda ise henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/50x-zoom-yapabilen-sony-cybershot-hx350-duyuruldu-18002/ linkinden 27.01.2022 20:01:32 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner