PC HocasıOyun72 TL’ye Orjinal GTA 5 İndirimi!

72 TL’ye Orjinal GTA 5 İndirimi!

   

Ortalığı kasıp kavuran Grand Theft Auto 5 serisi ilk çıktığı zamanlarda Steam üzerinden 189 TL gibi ücretler ile satılıyordu. Ancak yapılan kampanyalar ile birlikte GTA 5‘in indirime girdiğine bir çok kez ben de dahil şahit oldum. Ancak Voidu adlı web sitesinde yapılan bu indirim, şimdiye kadar yapılan indirimler arasında en iyisi.

ORJİNAL GTA 5 İNDİRİMİ

Dijital oyun platformu adı altında bilinen Voidu, yaptığı kampanya ile şimdiden çok konuşulmaya başlandı diyebilirim. Son zamanların en çok tutan oyunlarından birisi olan GTA 5  sadece bir haftalığına 72 TL‘ye satışa sunuldu.

gta5-kampanya

Oyun içerisinde Hikaye modu, sanal gerçeklilik ve online modu ile satışta olan bu seriyi açıkçası kaçırmamanızı tavsiye ederim. Normalde kolay kolay bir web sitesinden indirim duyurulmasını PC Hocası web adresinde göremezsiniz veya bu ilk ve son olabilir.

72-tl-gta5

SON GÜN 11 KASIM!

11 Kasım tarihine kadar GTA 5’i 109 TL yerine 72 TL‘ye buraya tıklayarak sahip olabilirsiniz. Ayrıca yapılan kampanyada GTA Online‘a özel 1 milyon 250 bin GTA doları GTA V: Great White Bundle‘a da 11 Kasım tarihine kadar 80 TL’ye satın alınabilecek.

İlk çıktığı zaman ile şimdiki zaman arasında fiyat uçurumu bulunan GTA 5 serisi online platformunda da her hafta yenilikler gerçekleştiriyor. En son yaptığı Hallowen güncellemesinde iki yeni araç, iki yeni mod ve kıyafetler ile oyuncuların karşısına çıkmıştı.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/72-tlye-orjinal-gta-5-indirimi-642/ linkinden 27.05.2022 19:05:27 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

5 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial