PC HocasıOyunActivision, Call of Duty Stüdyolarının Boyutunu Üç Katına Çıkartıyor

Activision, Call of Duty Stüdyolarının Boyutunu Üç Katına Çıkartıyor

 

Activision’ın en son mali kazançları sırasında açıklandığı üzere, Activision önümüzdeki yıl 2000’den fazla yeni çalışanı işe alma niyetini açıkladı. Activision, birinci şahıs nişancı geliştirme ekiplerinin boyutunu üç katına çıkaracağından, bunların büyük bir kısmı Call of Duty üzerinde çalışacak gibi görünüyor.

Call of Duty başlangıç olarak iki yıllık bir döngü içerisinde geliştirilirken Treyarch ve Infinity Ward geliştirme görevlerini yönetirken, fazla mesai ve hem birincil geliştiriciler hem de yardımcı stüdyolar olarak gittikçe daha fazla stüdyoya getirildi.

Call of Duty o kadar büyüdü ki (özellikle de Warzone’un sürekli olarak güncelleme ihtiyacı duymasıyla), daha önce Spyro ve Crash Bandicoot‘ta çalışan Toys for Bob’da dahil olmak üzere diğer birçok kişi Activision stüdyosuna yardım etmekle görevlendirildi.

Call of Duty üzerinde çalışan pek çok stüdyo ile, Activision‘ın ekiplere yeni çalışanlar şeklinde daha fazla destek sunmaya çalıştığı anlaşılıyor. Bununla birlikte boyutu üç katına çıkarmak ve sadece mevcut büyüme yörüngesini sürdürmekten çok daha büyük bir şeye işaret ediyor gibi görünüyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/activision-call-of-duty-studyolarinin-boyutunu-uc-katina-cikartiyor-112695/ linkinden 14.06.2021 21:06:11 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video