PC HocasıMobilAkıllı Telefonların Mobil Verilerini Sömüren 10 Uygulama

Akıllı Telefonların Mobil Verilerini Sömüren 10 Uygulama

 

Akıllı telefonlarımızı kullanırken mobil verilerimizi sömüren uygulamalar yüzünden sürekli şarja ve internete bağımlı olarak yaşıyoruz. Peki akıllı telefonların mobil verilerini bitiren uygulamalar hangileri ? En çok mobil veri tüketen 10 uygulamayı listeledik.

En Çok Hangi Uygulamalar Mobil Veriyi Yiyor ?

Günümüz akıllı telefonlarının pek çoğu batarya olarak ne yazık ki 1 günün üzerine kolay kolay çıkamıyor. Özellikle bu cihazlarda oyun, internet ve video izlenimleri mobil veri ömürlerini adeta sömürüyor. Özellikle popüler uygulamalar cihazların şarjlarını su gibi çektikleri gibi, en fazla mobil veri yiyen 10 uygulamayı sizler için bir araya getirdik.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/akilli-telefonlarin-mobil-verilerini-somuren-10-uygulama-21704-9575/ linkinden 29.07.2021 08:07:45 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video