PC HocasıHaberlerAlmanya Seferli Uçakta Ufo Krizi Yaşandı

Almanya Seferli Uçakta Ufo Krizi Yaşandı

 

25 Aralık 2015 tarihinde Almanya seferini yapan yolu uçağında bir yolcunun kaydettiği görüntüler ortalığı karıştırdı. UFO olduğu iddia edilen videodaki görüntü adeta savaş makinasına benzer olması videoyu haftanın en popülerleri arasına soktu. Detaylar ve video haberimizde.

GÖRÜNEN CİSİM UFO MU ?

YouTube’da Section tarafından yayınlanan videoda 35. saniyeden sonra dikkatli bir şekilde izlemenizi öneriyoruz. Zira bulutların arasında göreceğiniz görüntü kafanızı karıştırabilir. Yıllardır UFO‘ların var olup olmadığı konusunda kesin kanılar elde edilememişken, yine bu şekilde gizemli görüntüler ara ara çıkmaya devam ediyor.

Almanya Resenburg semalarında seyreden yolcu uçağının cam kabininde cep telefonu ile çekim yapan yolcu kaydettiği görüntüler ile ortalığı karıştırdı. Bulutların arasında adeta bir “savaş makinesine” benzer bir cismin çıktığı ve çok net bir şekilde objektife yakalandığı görülüyor. Bahsi geçen o videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

UFO MU, DEĞİL Mİ ?

Açıkçası ortaya çıkan bu görüntülerin “UFO’mu, yoksa değil mi ?” tartışmalarının fitilini ateşlerken, şahsi fikrimizin olmadığı yönünde. Çünkü görüntülere biraz zoom yaparsanız ve dikkatli incelerseniz %99 görüntüyle oynanmış durumda.Yapan arkadaşın çok yetenekli olduğu da söylenemez. Senkranizasyon, boyut hatası ve çözünürlük netliği kesinlikle göze çarpıyor. Dikkat ederseniz ne demek istediğimizi daha net anlayabilirsiniz.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/almanya-seferli-ucakta-ufo-krizi-yasandi-3081/ linkinden 28.10.2021 23:10:26 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad