PC HocasıHaberlerYeni Yıl Hediyesi PS4’ün İçinden Tahta Çıktı

Yeni Yıl Hediyesi PS4’ün İçinden Tahta Çıktı

 

Amerika’da bir baba oğluna yeni yıl hediyesi olarak PS4 almak için internet üzerinden alışveriş yaptı. Ancak eve gelen PS4 kutusunun içinden bir adet tahta ve üzerine çizilmiş erkek cinsel organı “yok artık” dedirtti.

PS4 YERİNE TAHTA ÇIKTI VE ÜZERİNE CİNSEL ORGAN ÇİZİLDİ

Baba’nın PS4‘ü oğluna hediye olarak aldıktan sonra kargo evlerine ulaşmış ve paketi oğlu açtıktan sonra gözlerine inanamamış. İçerisinde bir adet tahta ve tahtanın üzerinde dalga geçer gibi erkek cinsel organı çizilerek kargo gönderimi sağlanmış.

ps4-yerine-tahta
9 yaşındaki küçük çocuğun hevesinin kursağında kalması üzerine baba mağazaya giderek durumu anlatmış. Mağaza çalışanının böyle bir şeyin olmasının imkansız olduğunu ve çok şaşırdıklarını belirtmiş. Ardından mağaza durumu telafi etmek için mağaza yönetimi tarafından orjinal PS4‘ü çocuğa teslim etmişler. Yaşanan bu durumun özrü için de 149 TL değerindeki bir oyunu da hediye etmişler.

Açıkçası ülkemizde de bu tür vakalar yaşanmaya devam ederken, geçtiğimiz aylarda cep telefonu alan kişilere “hıyar“, “domates” gibi meyve sebzeler çıkarak büyük bir şaşkınlık oluşturmuş, başka başka versiyonları da karşımıza çıkmıştı. Ancak bunun gibi bir vurdum duymazlık ülkemizde de henüz yaşanmış değil.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/yeni-yil-hediyesi-ps4un-icinden-tahta-cikti-3056/ linkinden 29.10.2021 00:10:08 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad