PC HocasıHaberlerAyyıldız TİM, HDP’li Mehmet Ali Aslanın Sitesini Hackledi

Ayyıldız TİM, HDP’li Mehmet Ali Aslanın Sitesini Hackledi

 

Ayyıldız TİM‘in son zamanlarda aktif olarak rol oynaması Rus basınına da birçok kez sızdı. Az önce de Ayyıldız TİM Facebook hesaplarından yaptıkları açıklamada Batman Milletvekili HDP’li Mehmet Ali Aslan’ın web sitesini hacklediklerini duyurdu.

mehmet-ali-aslan-hack

VEKİLİN SİTESİNDE İSTİKLAL MARŞI OKUTULDU

Mehmet Ali Aslan’ın bugün gerçekleşen olaylarda Emniyet Müdürü’ne “Beni itti, bu kim kimliğini göstersin ?” dedi. Ardından Emniyet Müdürü vekile dönerek “O devlet” cevabını verdi. Ardından HDP’li vekil Mehmet Ali Aslan “Ne devleti, devlet benim” deyince Emniyet Müdürü “Devlet benim, sen vekilsin” diyerek iteklemişti.

Bu görüntülerin çok geçmeden Sosyal Medya’ya düşmesi üzerine HDP’li vekile adeta tepki yağarken, çok geçmeden Ayyıldız TİM sahneye çıkarak vekile ait web sitesini hackledi ve siteye giriş yaptığınızda İstiklal Marşı’nın okutulduğu bir index hazırladı.

Sosyal Medya hesaplarından vekilin sitesini hacklediklerini belirten Ayyıldız TİM çok geçmeden binlerce kişi tarafından beğenilip paylaşılmaya başladı. Vekilin web sitesi olan mahalmi.com adresine girdiğinizde aşağıdaki ekran görüntüsü ve İstiklal Marşı‘nın okudulduğu index ile karşılaşıyorsunuz.

hdpli-milletvekili-sitesi-hacklendi

 

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video