PC HocasıMobilAnTuTu’da En İyi Performansa Sahip Telefonlar Yayınlandı – 2016

AnTuTu’da En İyi Performansa Sahip Telefonlar Yayınlandı – 2016

 

Akıllı telefonların test edildiği ve aldığı skorlar ile performansının ölçüldüğü platform olan AnTuTu, en iyi performansa sahip Mayıs 2016 akıllı telefon listesini yayınladı. Listede tahmin edebileceğimiz telefonlar olduğu gibi, zirvede çok farklı isimleri görüyoruz.

Hangi Telefonlar En İyi Skorları Aldı ?

AnTuTu tarafından yayınlanan listede amiral gemiler kıyasıya mücadele ederken, Çinli akıllı telefon üreticileri 6 GB RAM modüllerine geçtikten sonra performans tarafında büyük gelişmeler yaşadılar. Geçtiğimiz hafta 6 GB RAM’a sahip LeEco Le Max 2 cihazını burada sizlerle paylaşmıştık. Görüyoruz ki, Le Max 2‘de listenin ikinci sırasında yer alarak peşine iPhone 6S ve Galaxy S7 Edge gibi devleri takmış durumda.

Microsoft Family Safety Artık iOS ve Android'de

AnTuTu
Listenin ilk üç sırasında teknoloji devi üreticilerin hiçbirisi yer almıyor. İlk sırada Vivo Xplay 5 Elite yer alırken, 138 bin 706 AnTuTu rekoru ile birinci oluyor. Hemen ardından LeEco Le Max 2 cihazı 138 bin 026 puan toplayarak ikinci oldu. Son olarak üçüncü cihaz ise 136 bin 853 puan toplayan Lenovo ZUK Z2 Pro cihazı oluyor. Samsung ve Apple firmaları adeta gerileme yaşarken, diğer firmalar ise şu şekilde sıralanıyor:

 

Etiketler

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz