Apple Anneler Günü Videosu Yayınlandı

Apple ekibi 8 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Anneler günü için iPhone'lu bir Anneler Günü videosu hazırladı. Özel olarak hazırladıkları video ve detaylar haberimizde.

Apple Anneler Günü'ne Hazır

Pazarlama stratejilerinde giderek level atlayan Apple, yeni iPhone modellerinde de kullanıcıları etkilemeye devam ediyor. Yazılım ve donanım tarafında sunduğu yüksek performans sayesinde vazgeçilmezlerden birisi haline gelmiş durumda. Yüksek performans için iPhone kamerası da her zaman ilk 5 sırayı hedeflemeye devam ediyor.

İddialı olan iPhone kameralarında Sony üretimi sensörler yer alsa da f/2.2 diyafram açıklığı ve çift LED flaş yer alıyor. 4K video kaydı gerçekleştiren ve 5 MP ön kamerası bulunan iPhone 6S ailesinde de Apple tarafından videoda anneler günü için kullanıldı.

Apple'ın hazırlamış olduğu Anneler Günü videosunda bir çok fotoğraftan oluşan özel anlar yer alıyor. iPhone 6S ile çekilen fotoğraflarda Anneler Günü'nde annenize bir iPhone hediye edin havası oluşturulmaya çalışılmış. Bu güzel ve anlamlı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Apple Anneler Günü Videosu

 

İlgili Etiketler