PC HocasıCep TelefonuApple iPhone 7’ye Çok Güveniyor!

Apple iPhone 7’ye Çok Güveniyor!

 

Eylül ayında tanıtılması beklenen yeni iPhone 7 için Apple büyük planlar peşinde. Şirketin son yıllarda düşüşe geçen iPhone satış grafiğini canlandırmak için rekor sayıda iPhone 7 siparişi verdiği ortaya çıktı.

Apple’ın Yeni Stratejisi Ne Olacak ?

Eylül ayında kullanıcılar ile buluşturacakları iPhone 7 tasarımları ve sızıntıları yavaş yavaş gün yüzüne çıkarken, yapılan araştırmalara göre Apple’ın 80 milyon adet iPhone 7 siparişi verdiği söyleniyor.

Geçtiğimiz ay Foxconn ile anlaşarak iPhone 7‘yi üretecek olan firma da bu süreçte önemli rol oynayacak. Montaj ve kamera üretiminin Foxconn firmasına yaptırılması beklenirken, çift kamera teknolojisi iPhone 7‘de karşımıza çıkacak.

iPhone-7-Ozellik
iPhone 7’de Neler Bekleniyor ?

Yeni iPhone 7’de teknik özellikler bakımından farklılıklar bizleri bekliyor olacak. 5.8 inç ekranı, 13 Megapiksel arka ve 8 Megapiksel ön kamerası yer alacak. Safir cam teknolojisi, daha az tuş, iSight kamera, kablosuz şarj, su ve toz geçirmez özellik ve OLED ekran iPhone 7‘de bizlerle olacak.

İşlemci, RAM ve depolama birimleri henüz kesinleşmese de 3 GB RAM ve 128 GB depolama alanı olacağı konusunda pek çok sızıntı yer alıyor. Geçtiğimiz aylarda altın renkli iPhone 7‘ye ait olduğu söylenen görseller de sızdırılmıştı. Bakalım yeni iPhone serisi hangi yenilikler ile gelecek..

iPhone Cihazlarının Yayınlanma Tarihleri

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/apple-iphone-7ye-cok-guveniyor-21660-9146/ linkinden 28.07.2021 13:07:49 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video