PC HocasıCep TelefonuSony Xperia E5 Tüm Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Sony Xperia E5 Tüm Teknik Özellikleri ve Fiyatı

 

Sony yeni akıllı telefonu Xperia E5‘i çok yakında piyasada satışa çıkartmaya hazırlanıyor. Yeni Sony Xperia E5 modeline ait tüm teknik özellikler ve piyasa satış fiyatı haberimizde!

Sony Xperia E5 Nasıl Olacak ?

Sony ekibi Xperia X serisini genişleteceğini duyurduktan sonra E serisine geçiş yaptı. Bu seride yayınlanan bilgilere göre F3311 kodlu cihazın Xperia E5 adı ile piyasaya sunulacağı sızdırıldı.

Teknik özellikleri arasında MediaTek 6735 işlemcisi, 1.5 GB RAM‘i ve 21 Megapiksel arka, 16 Megapiksel ön kamerası yer alıyor. Orta seviye kullanıcılara hitap edecek olan cihazın Türkiye satış fiyatı 1499 TL olacağı tahmin ediliyor.

Xperia-E-Serisi
Şuan için Sony Xperia E5‘in ne zaman piyasaya sunulacağı bilinmezken, sızdırılan diğer teknik özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Xperia-E5

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/sony-xperia-e5-tum-teknik-ozellikleri-ve-fiyati-21655-9110/ linkinden 29.07.2021 09:07:47 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video