reklam
PC HocasıHaberlerApple Sessizce ‘AirPods Pro’ Modelini Satışa Sundu!

Apple Sessizce ‘AirPods Pro’ Modelini Satışa Sundu!

Geçtiğimiz günlerde internette dönen birçok sızıntıda birbirinden farklı prototipler ve tasarımlar görmüştük, bu sızıntıların ana konusu Apple beyciğimizin AirPods familyasına ekleyeceği ‘AirPods Pro‘ isimli kulaklıktı. Hiç beklenilmeyen bir biçimde Apple, web sitesine AirPods Pro isminde bir ürün ekledi ve sızıntılardan aşina olduğumuz ürünün birebir aynısını satışa sundu.

Herhangi bir etkinlik, lansman veya özel basın toplantısı düzenlemeyen Apple, Ürünü kendi web sitesinde ki mağazasında listelemeye başladı. AirPods Pro henüz ülkemizde mevcut değil fakat şirketin Türkiye mağazası websitesinde fiyatı ile birlikte listelenmekte. AirPods Pro’nun Türkiye fiyatı işe oldukça şaşırtıcı, 1.899 Türk Lirası ile satılacak olan AirPods Pro modeli aylık 633 Türk Lirası ile üç aylık taksitle alınabiliyor.

Bir önceki modellerden farkı neler?

Ürünün en çok dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi ise baştan yaratılmış tasarımı. Yatay bir muhafaza ve şarj kutusu ile kulaklıklar daha çok kulak içi oldu. Teknik açıdan baktığımız zaman ise Aktif Gürültü Engelleme, Şeffaf Mod ve Pil konusunda oldukça büyük yenilikler görülüyor. 

Beklenen An Geldi: Jony Ive Apple'dan Ayrıldı!

Apple beyciğimizin iddiasına göre bu yeni model diğer sürümlere nazaran daha da konfor sağlıyor. Aktif Gürültü Engelleme özelliği ile her kulak tipinde konfor sağlıyor. Kulak içi olduğundan dolayı dış tarafı takılan silikon yapının üç farklı ebatları mevcut; Büyük Boy, Orta Boy ve Küçük Boy.

İçi konik tasarımlı bu uçlar, kulağınızın şekline uyum sağlayarak AirPods Pro’nun yerine sıkı bir şekilde oturmasına olanak veriyor. Ve basıncı eşitlemeye yardımcı olan havalandırma delikleri sayesinde kulağınızda hiçbir şey yokmuş gibi hissediyorsunuz.

Apple tarafından sağlanan bilgilere göre; Şarj kutusunda birden fazla şarj ile 24 saati aşan pil ömrüne sahip oluyorsunuz. Tek şarj ile 4,5 saate kadar dinleme süresi ve yalnızca 5 dakikalık şarj ile 1 saat dinleme süresi elde edebiliyorsunuz.

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement