Apple Watch Series 8 SE Tanıtıldı: Fiyatı Ne Kadar?

  Google News

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devlerinden Apple, ‘Far Out’ başlıklı lansman etkinliğini gerçekleştirdi ve yeni nesil akıllı saat serisi Watch Series 8 SE modelini resmi olarak tanıttı. Mevzubahis akıllı saat muhteşem özellikler sunarken harika bir fiyat etiketi ile birlikte geliyor, bakalım akıllı saatin fiyatı ne kadar ve teknik özellikleri neler?

Apple Watch Series 8 SE; Series 3 modeline kıyasla yüzde 30 daha büyük ekrana sahip ve WR50 sertifikası sayesinde su sıçramalarına karşı koruma sağlarken 50 metreye kadar su geçirmezlik sunuyor. Ayrıca biriyle telefon görüşmesi yapmanızı sağlayan SiP 8 çipi artık yüzde 20 daha hızlı.

Artık kasanın arka tarafı satın aldığınız akıllı saatin rengi ile aynı renge sahip ve güzel bir tasarım bütünlüğü sağlıyor. Apple Pay, Activity Tracking, Emergency SOS gibi destekleri sağlayan Watch Series 8 SE; Düşme algılama teknolojisi sayesinde yere düştüğünüzde ya da bayıldığınız acil durum servislerine bildirim geçiyor.

Apple Watch Series 8 SE fiyatı ne kadar?

Amerika Birleşik Devletleri’nde GPS modeli yani standart model 249 Dolar fiyat etiketine sahip iken GPS + Cellular yani SIM destekli modeli ise 299 Dolar fiyat etiketine sahip. Akıllı saatin ülkemizdeki fiyatı henüz açıklanmadı, açıklandığı zaman sizlere aktarıyor olacağız.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video