PC HocasıDonanımApple’ın yeni kulaklığı AirPods Studio çok yakında geliyor

Apple’ın yeni kulaklığı AirPods Studio çok yakında geliyor

 

Apple’ın ilk kulak üstü kulaklıkları olan Apple AirPods Studio, iPhone 12 hakkında yayınlanan videoda sızdırılan bilgiye göre ‘çok yakında’ piyasaya sürüleceği gözüküyor.

Videoda, XDA Developer‘ı Max Weinbach tarafından AirPods Studio ile ilgili özel bir güncellemeyi paylaştı ve bu güncellemede kulak üstü kulaklıkların yazılımının sonlandırıldığını ve üretime hazır olduğunu da söyledi.

Apple, kulak üstü kulaklıklarını haziran ayında kullanıcılara sunması bekleniyor ve bu kulaklığın özelliklerini biliyor musunuz ? Apple’ın ilk kulak üstü kulaklığı olan AirPods Studio‘nun özelliklerini yazımızın devamında belirttik.

Kulaklığı ters takma sorunu yok!

AirPods Studio veya AirPods X olarak da adlandırılan ve söylentilere göre kulaklığı nasıl taktığınızı tespit edebilecek ardından sesleri sol ve sağ ses kanallarını yeniden kulaklarınıza doğru şekilde yönlendirecek.

NVIDIA GeForce RTX 3080 Özellikleri Userbenchmark Üzerinde Gözüktü

Kulaklığı ters takmış olsanız bile sesi size göre yeniden ayarlamanın yanı sıra, kulaklıkların başınızda veya boynunuzda olup olmadığını da tespit edebilecek ve takmadığınız zamanlarda müziği durdurabilecek. Kulak içi kulaklıklar da yaygın olan bu özellik AirPods Studio da olacağı bekleniyor.

Peki bu kulaklığın fiyatı ne olacak ?

Apple‘ın yeni kulaklığı olan AirPods Studio‘nun fiyatı 349 dolar olacağı ve piyasaya çıkış tarihi de 22 Haziran da internet üzerinden yapılacak WWDC 2020 etkinliğinde kullanıcılara açıklanması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Mete Ülken

Mete Ülken

Bilgisayar oyunları ve espor ile ilgilenen birisiyim bunları yazıya dökmeyi severim.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz