reklam
PC HocasıDonanımApple’ın Yeni Mac Pro Cihazı, 10 Aralık’ta Satışa Çıkıyor!

Apple’ın Yeni Mac Pro Cihazı, 10 Aralık’ta Satışa Çıkıyor!

Muhteşem Mac Pro bilgisayar, Pro Display XDR ile birlikte satışa çıkacak

Apple’ın yeni Mac Pro ve Pro Display XDR’si Haziran ayında WWDC 2020’de tam olarak duyuruldu ve artık en son donanım için ne zaman sipariş verebileceğinizi biliyoruz: Apple’ın kullanıcılarına gönderdiği bir e-postada yer alan bilgilere göre 10 Aralık’ta Mac Pro veya Pro Displa XDR cihazlarını satın alabileceksiniz.

Apple başlangıçta Mac Pro ve Pro Display XDR’nin sonbaharın herhangi bir gününde piyasaya sürüleceğini açıklamıştı; Kasım ayındaki Bloomberg raporunda yer alan bilgilere göre, Apple’ın cihazları Aralık’ta almaya devam edeceği açıklandı, ancak bugünkü e-posta bildirisinde gerçek bir tarihin ilk onayı verildi.

Kişiselleştirmeler nakliyat süresini uzatabilir!

Özellikle, Apple’ın açıklama yaptığı e-posta gönderisinde, Mac Pro ve Pro Display XDR’nin 10 Aralık’ta “sipariş edilebilir” duruma geleceği belirtiliyor – çoğu kullanıcının özel yapılandırmalar yaparak sipariş etmesi muhtemel olduğu göz önüne alındığı zamanda, nakliye süresi daha uzun sürebilir.

Güç gösterisi: Gigabyte Z490 serisi tüm anakartlarını piyasaya sundu!

Mac Pro Neler Sunuyor?

Giriş seviyesi Mac Pro modeli, size 32 GB bellek (RAM), sekiz çekirdekli bir Intel Xeon işlemci (CPU), Radeon Pro 580X grafik kartı ve 256 GB SSD sağlayan sürüm 5,999 Amerika Birleşik Devletleri Doları olarak belirlendi. 32 inçlik Pro Display XDR, 4.999 Dolar‘dan başlıyor, ancak neredeyse 4.999 Dolarlık fiyata dahil olmayan (tartışmalı) 999 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulan monitör standını satın almanız gerekecek.

Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak?

Global anlamda 10 Aralık’ta satışa çıkacak olan Yeni! Apple Mac Pro ve Pro Display XDR ürünleri, apple.com adresinde satışa çıkacak. Amerikan vatandaşları için anında satın alma mümkün olabilecek. Şirketin Türkiye mağazası olan apple.com.tr adresinde ise büyük bir ihtimal ile ön sipariş açılacaktır ve ürünler iki hafta içerisinde ülkeye gönderilecektir. Net bir bilgi elde ettiğimizde bu makaleyi güncelleyeceğiz.

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement