Assassin’s Creed Jade’i Haziran Ayının Sonunda Oyuncular Test Edebilecek

  Google News

Assassin’s Creed serisinin mobil oyunu olarak çıkacak Assassin’s Creed Jade, Haziran ayının sonunda teste girecek. Ubisoft, 2022 Eylül ayında bir etkinlik düzenlemişti. Şirket, bu etkinlikte 5 Assassin’s Creed oyunu duyurmuştu. Bunlardan mobil taraf için çıkacak oyun olan Codename Jade için ise geçtiğimiz günlerde şirket bir oynanış fragmanı göstermişti. Ubisoft, Geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik olan Ubisoft Forward’da oyun için daha fazla detay gösterdi.

Bu detaylara bakacak olursak oyun Antik Çin’de geçecek. Oyunun geçeceği tarih ise M.Ö 3.Yüzyıl olacak. Ubisoft, geçen günlerde bir haber daha verdi ve bu habere göre oyun Haziran ayında kapalı betaya girecek.

Assassin’s Creed Codename Jade Haziran Ayında Açık Teste Girecek

Şirket, Ubisoft Forward’da oyun için büyük ilerleme kaydedildiğini söylemişti. Bu ilerlemeye göre oyunun İOS için bir Alpha sürümü bile ellerinde bulunuyormuş. Şimdi de oyun için kapalı beta sürecine girecekler gibi gözüküyor.

Ubisoft, bu kapalı beta süreci için olan kayıtları da geçtiğimiz günlerde başlattı. Ancak Ubisoft, kapalı beta’nın ne zaman başlayacağını söylemedi. Ubisoft’un söylediğine göre bu kapalı beta sürecinde oyuncuların da geri bildirimleriyle birlikte oyun için daha fazla geliştirme yapacaklar. Ubisoft, bu oyunda Tencent firmasından Level-Infinite ile beraber çalışıyor. Oyunu bu stüdyolar Unreal Engine ile geliştiriyor.

Şirket, Assassin’s Creed Codename Jade için henüz bir çıkış tarihi vermedi.

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video