Assassin’s Creed Valhalla 1.3.1 Güncellemesi Yayınlandı

  Google News

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla‘nın 1.3.1 Güncellemesi için tam yama notlarını paylaştı.

PC’de 26 GB boyutunda olacak ve bir dizi oyun iyileştirmesinin yanı sıra yeni bir zorluk derecesi olan Nightmare’i oyunculara sunacak.

7 Eylül’de kullanıma sunulacak ve River Raid’ler için yepyeni haritalar, yeni beceriler ve birçok hata düzeltmesi ekleyecek. İndirme boyutu, platforma bağlı olarak 25-35 GB civarında olacaktır. Güncelleme, River Raids oyun moduna üç yeni nehir ekleyecek.

Yeni haritalar, Erriff, Berbha ve Ren nehirlerinin kıyılarında yelken açmanızı sağlayacak. Erriff ve Berbha İrlanda’daki nehirlerdir, bu da İrlanda’ya tekrar yelken açacağımız anlamına gelir. Yeni nehir baskınlarının ödülleri arasında Lugh’un Zırhı ve 5 silah bulunuyor ve bunlardan biri tek elle kullanılan bir kılıç olacak.

Jomsviking ve Longship ayrıca oyuncuların daha fazla tayın ve kaynak taşımasına izin veren bir güncelleme olacak. Oyun güncellemesi aynı zamanda tempoyu yükseltecek yeni bir zorluk da ekleyecek. Yeni zorluk, önceki iki Assassin’s Creed oyunundaki Kabus zorluk moduna benzeyen Aesir olarak adlandırılıyor. Zorluk, +200% daha fazla hasar verecek ve iyileşmenizi de azaltacaktır, Odin bile bu zorluğu seçmeden önce bir kez daha düşünecektir. Bunu biraz daha kolaylaştırmak için güncelleme ayrıca üç yeni beceri ekleyecektir. Güncelleme, ücretsiz olarak sunulan bazı yeni dövmeler getirecek.

Yama notlarında öne çıkanlar

 • River Raid’e yeni ödüller eklendi.
 • Oyuna (Nightmare) savaş zorluğu eklendi.
 • Oyuncular artık seçtikleri zorluk ayarına göre iyileşecek:
  Kolay ve Varsayılan = %100
  Zor = %80
  Çok Zor = %60
  Kabus = %60
  İrlanda ve Francia’da günlük görevleri tamamladıktan sonra XP alamama sorunu düzeltildi.
 • Çok sayıda UI/HUD sorunu düzeltildi.
 • Performans ve kararlılık iyileştirildi.
 • Çok sayıda grafik veya aydınlatma sorunu ortadan kaldırıldı.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video