PC HocasıCep TelefonuAston Martin Logosunu Değiştirdi!

Aston Martin Logosunu Değiştirdi!

   

İngiliz otomobil üreticilerinden Aston Martin, logosunda değişikliliğe gitti ve şirket artık bugünden itibaren üreteceği yeni otomobillerde kullanacağı logoyu tanıttı. Sektördeki rakipleri gibi Aston Martin’de daha minimal bir logo kullanıyor olacak.

Tasarım harikası otomobilleri ile otomobil tutkunlarının hayalindeki araba olmayı başaran Aston Martin, 2003 senesinden beri aynı logoyu kullanan şirket sektördeki diğer firmalar gibi trendlere ayak uydurmayı tercih etti.

Yeni logoyu tanıtan şirketin COO’su Marek Reichman, logo hakkında şu sözleri dile getirdi:

İnsanları markamıza aşık etmek, müşterilerimizin kalplerine ve zihinlerine erişmek için tasarlandığımız için, Aston Martin’de tasarlanan her nesnenin derin bir anlamı var ve amacı var. Aston Martin’de bütün nesneneler dürüstlük ve duyguyla yaratılıyor.” 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/aston-martin-logosunu-degistirdi-130351/ linkinden 12.08.2022 15:08:55 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video