PC HocasıCep TelefonuiQOO 9T için Lansman Tarihi Belli Oldu!

iQOO 9T için Lansman Tarihi Belli Oldu!

   

Çin merkezli akıllı telefon üreticilerinden iQOO‘nun yeni nesil akıllı telefon modellerinden iQOO 9T için lansman tarihi nihayet belli oldu. Şirket 2 Ağustos tarihinde Hindistan’da gerçekleştireceği bir lansman etkinliğinde, Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 1+ yonga setinden güç alan akıllı telefonunun resmi olarak tanıtacak.

Akıllı telefon gücünü Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 1+ yonga setinden alırken 8GB ve 12GB RAM, 128GB ve 256GB Dahili Depolama Alanı seçenekleri sunuyor olacak.

Siyah renk seçeneğinde gelen akıllı telefon aslında daha çok Bavyera merkezli otomobil üreticisinin imza renklerini taşıyan bir tasarım ile birlikte gelecek ve tıpkı şirketin amiral gemisi segmentindeki modellerde olduğu gibi BMW Motorsport M temasını taşıyor olacak.

Hangi teknik özelliklere sahip olacak?

Teknik özellikler tarafına gelecek olursak spekülasyonlara göre; 6.78 inç boyutunda 120Hz görüntü yenileme hızına sahip E5 AMOLED ekran ile birlikte gelecek ve arka tarafta Samsung GN5 sensörüne sahip 50MP çözünürlüğünde ana kamera, 13MP çözünürlüğünde ultra geniş açılı kamera ve 40x’e kadar dijital yakınlaştırma sunan 12MP çözünürlüğünde telefoto kameraya sahip kamera kurulumu ile gelecek.

iQOO 9T 5G, içerisinde barındırdığı bu donanımların ihtiyaç duyduğu enerjiyi ise 120W hızlı şarj desteğine sahip 4700 mAh kapasiteli bataryadan karşılayacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/iqoo-9t-icin-lansman-tarihi-belli-oldu-130325/ linkinden 12.08.2022 14:08:32 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video