reklam
Ana SayfaSinemaAvengers Endgame’in En Yeni Fragmanı Tıklanma Rekoru Kırdı

Avengers Endgame’in En Yeni Fragmanı Tıklanma Rekoru Kırdı

Marvel sinematik evreninin en önemli filmlerinden biri olacak Avengers Endgame’in üç gün önce çıkan yeni fragmanı youtube üzerinden güzel bir izlenme elde ederek rekor kırmayı başardı.

Yönetmenliğini Antony ve Joe Russo kardeşlerin üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr, Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Jenner, Elizabeth Olsen, Josh Brolin ve Brie Larson gibi ünlü oyuncular bulunuyor.

Marvel Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile fragmanın 24 saat içerisinde 268 milyon kez izlenmeyi başardığını aktardı. Filmin geçtiğimiz aralık ayında  yayınlanan fragmanı ise 24 saatte 289 milyon kez izlenerek dünyanın en çok izlenen fragmanı olmayı başarmıştı. Bir diğer Marvel filmi olan Avengers : İnfinity War ise 24 saat içerisinde 230 milyon kez izlenmeyi başararak listenin üçüncü sırasında yer alıyor.

Stranger Things 4 Geliyor!

27 Nisan 2018 tarihinde vizyona giren Avengers İnfinity War filmi 2,048 milyar dolar hasılat elde etmeyi başararak dünyanın en çok izlenen dördüncü filmi olmuştu. Avengers Endgame ise büyük ihtimalle bu izlenmeyi geçecek gibi duruyor.

Merakla beklenen Marvel’in en yeni filmi 26 Nisan 2019 tarihinde tüm dünyada vizyona girecek. Ortaya çıkan bazı bilgilere göre de film bazı ülkelerde 25 Nisan tarihinde vizyona girecek.