PC HocasıCep TelefonuAvrupa’da 2016’nın En İyi Akıllı Telefonu Resmi Olarak Belirlendi

Avrupa’da 2016’nın En İyi Akıllı Telefonu Resmi Olarak Belirlendi

 

Akıllı telefon piyasası o kadar kızgın ve hareketli ki, firmalar birbirleri ile yarışacakları yerine, artık kendileri ile yarışmaya başladılar. Hal böyle olunca her ay çıkan yeni bir akıllı telefonda farklı özellikler görebilmek mümkün. Avrupa’da da birçok şirket yaptığı oylamalar ile birlikte 2016’nın en iyi akıllı telefonunu belirledi. Detaylar haberimizde.

En İyi Akıllı Telefon Hangisi Seçildi ?

Hatırlayacak olursanız LG G5, iPhone 6S ve Galaxy S7 akıllı telefonları adeta zirveleri tırmalama yarışını sürdürürken, Samsung bu konuda ataklar yaparak farklı bir imaj oluşturmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefonu Galaxy S7 ve S7 Edge modelleri ile piyasaya süren Güney Koreli şirket aldığı dönüşlerden çok memnun görünüyor.

LG-G5-Galaxy-S7-iPhone-6S-arayuz
Sırası ile İngiltere en iyi akıllı telefon sıralamasını Samsung’dan kullanarak Galaxy S7 ve S7 Edge modellerini birinci ve ikinci en iyi akıllı telefon olarak seçti. 100 üzerinden telefonlara 93 ve 92 puan vererek zirveye oturttu. Fransa, İspanya, Belçika ve Hollanda’nın Consumentenbond isimli analiz şirketleri de Galaxy S7 Edge modellerini işaret ederek birinci seçtiler.

Açıkçası performans konusunda Galaxy S7 ve iPhone 6S modellerini karşılaştıracak olursak, iPhone 6S bir adım daha öne çıkıyor. Ancak tasarım, yenilikçilik, arayüz ve deneyim S7’de daha öne çıkarak belirlenmiş oldu.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/avrupada-2016nin-en-iyi-akilli-telefonu-resmi-olarak-belirlendi-7571/ linkinden 28.07.2021 13:07:46 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video