PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy Note 6 Tüm Özellikler

Samsung Galaxy Note 6 Tüm Özellikler

 

Samsung yeni Galaxy Note 6 cihazı için düğmeye bastı. Üzerinde Note 5 izleri taşıyacağı belirtilen yeni cihazın teknik özellikleri, satış fiyatı ve detayları haberimizde.

Samsung Galaxy Note 6 Nasıl Olacak ?

Samsung firmasında görev yapan bir çalışanın bu bilgileri dışarıya sızdırması ile başlayan gündem, Galaxy Note 6 teknik özelliklerine kadar uzanmış durumda. Daha güçlü işlemci, daha yükseltilmiş kamera ve daha büyük bir batarya ile geleceği belirtilen Galaxy Note 6 modelinin teknik özellikleri de gün yüzüne çıktı.

Samsung Galaxy Note 6 modelinde de IP68 sertifikası alındığı görülüyor. Yani bu cihaz da suyun altında kullanıma musait olacak ve su geçirmeyecek. Önümüzdeki ay cihazın tasarımı ve kamera detaylarının yayınlanması bekleniyor.

Galaxy-Note-6
Şuanda ortalıkta dolaşan teknik özelliklere bakacak olursak 5.7 inçlik ekran boyutu, 2560 x 1440 piksel çözünürlüklü ekran bizleri karşılayacak. 6 GB RAM ve Exynos 8890 gibi güçlü işlemci ile geleceği belirtilen Note 6 modelinin 32 GB depolama alanı bulunacak. Ayrıca 3100 mAh bataryası performans açısından tatminkar görünüyor.

Android 6.0 Marshmallow ile birlikte piyasaya çıkacak olan Galaxy Note 6‘nın suya dayanıklı ilk note serisi olması da bekleniyor. Cihazın görüntüleri ve diğer detaylarının önümüzdeki aylarda paylaşılmasını bekliyoruz. Tüm bu teknik özelliklere bakarak fiyat tahmini yapacak olursak, Türkiye satış fiyatının minimum 2699 TL’den satılmasını bekliyoruz.

Cihazın tüm teknik özelliklerine aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 6 Tüm Teknik Özellikler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-note-6-tum-ozellikler-21478-7518/ linkinden 29.07.2021 06:07:33 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

6 Yorum

  • 6 GB RAM ve Samsung mu ? İkisini bir araya getirirken zorlandım açıkçası 🙂

    • Artık oraya doğru gidiyor akıllı telefon dünyası. Galaxy Note 6’dan da beklerim ismi gibi uyumlu olmuş 6 GB RAM olması. Ayrıca batarya da gayet iyi performans konusunda epey bir telefonu geride bırakacaktır 🙂

  • Note 6 eğer bu fiyatta olursa yine millet alır. LG G5’de 4 GB RAM 2800 mAh batarya var 2800 TL’den satıyor adamlar. Note 6 alırım bu fiyata daha iyi yani, hele bir cihazın tasarımı da belli olsun ondan sonra

  • Açıkçası teknik özellikleri çok sağlam ve kullanılabilirliği arttırmış adamlar. Zaten genellikle 3 aşağı 5 yukarı bu özelliklerde çıkacaktır teşekkürler paylaşımınız için hcam

  • Piksel yoğunluğu ve batarya zayıf kalmış
    On kamera daha iyi olabilirdi
    Para tuzağı baska bi sey degil

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video