PC HocasıOyunAyo the Clown Fragman Videosu Yayınlandı

Ayo the Clown Fragman Videosu Yayınlandı

 

Ayo the Clown2D platform oyunu Ayo the Clown, Nintendo Switch platformu için geliyor.

Ayrıca Cloud M1 oyun için tanıtım fragmanı paylaştı.

Cloud M1 tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir 2.5D platform oyunudur. Oyun, 90’ların klasik platform oyunlarını çağrıştırırken, her şeyi sonuna kadar eğlenceli tutmak için çalışma süresi boyunca kademeli olarak yeni kavramlar sunar.

Oyun, evcil hayvanını bulmak için bir maceraya atılması gereken Palyaço Ayo‘yu canlandırıyor. Ayo’nun köpeği kaybolur ve kayıp yavrusunu aramak için sirk temalı bir dünyada bir yolculuğa çıkar. Yol boyunca, oyunda ilerlemek için gereken güçlendirmelerin kilidini açmak için dünyanın tuhaf sakinleri için yan görevler yapması gerekecek.

Oyun boyunca Ayo, duvardan atlama, geçici olarak yüzme veya kayma gibi keşif yeteneklerinin kilidini açmalıdır. Yeteneklerin bu kademeli olarak açılması, özellikle seviyeler, tanıtıldıktan sonra unutmak yerine oyuncunun tüm hamle cephanesini kullanmaya devam etmesini gerektirdiğinden, oyun boyunca her şeyi taze tutmaya yardımcı olur.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ayo-the-clown-fragman-videosu-yayinlandi-116315/ linkinden 26.09.2021 00:09:36 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad