PC HocasıOyunAztech: Forgotten Gods, Ertelendi!

Aztech: Forgotten Gods, Ertelendi!

   

Lienzo, aksiyon macera oyunu Aztech: Forgotten Gods‘ı daha önce planlanan çıkış tarihinden ileri bir tarihe ertelediğini duyurdu.

Oyun, PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch ve PC için 2022 yılının ilk çeyreğinde çıkış yapacak.

Oyun ertelenmiş olsa da, oyuncular 1 – 7 Ekim tarihleri ​​arasında Steam Next Fest sırasında PC’de bir demo deneyimleyebilecekler. Lienzo, gecikme haberlerinin yanı sıra bir dakikadan fazla oynanışa sahip yepyeni bir fragman videosu da paylaştı.

Achtli, izinsiz bir kazıda arkeolog annesi Nantsin’e katıldığında, şehri yok etmeye kararlı dev taş devleri uyandıran bir patlamaya neden olurlar. Yıkıntılardan kaçan Achtli, protez kolunun yerini taş bir eserle değiştirdiğini ve zihninde Tez adında kendi tanrılığını iddia eden bir varlığın olduğunu keşfeder.

Achtli’nin taş eldivenini hem geçici bir jetpack hem de yıkıcı bir silah olarak kullanarak devleri ezmek ve Tanrıların bir zamanlar neden ortadan kaybolduğunu ortaya çıkarmak için yola çıkmalısınız. Bu, devasa heykellere taş kırma darbeleri indirmeden önce gökyüzünde süzülmenizi, duvarlarda koşmanızı ve raylarda ezilmenizi sağlayacaktır.

Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/aztech-forgotten-gods-ertelendi-117431/ linkinden 08.08.2022 23:08:24 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video