PC HocasıOyunGlitchhikers: The Spaces Between PC için Duyuruldu

Glitchhikers: The Spaces Between PC için Duyuruldu

   

Yayıncı Fellow Traveler ve geliştirici Silverstring Media, hikaye ve anlatı odaklı macera oyunu Glitchhikers: The Spaces Between‘i duyurdu.

Oyun, PC için 2022 yılı içerisinde çıkması planlanıyor.

 

Glitchhikers: The Spaces Between, orijinal oyunun felsefi çekiciliğini yeni bir yıla ve yeni bir izleyici kitlesine getirmeyi vaat ediyor. Genişletilmiş bir kapsam ve soğuk yeni bir film müziği ile oyun, uzun bir yolculuğun ortaya çıkardığı yaratıcı, çağrışımsal düşünce sürecinden ilham alan gerçeküstü bir anlatı ile uzun bir yolculuğun eşik alanını yeniden yaratıyor.

Glitchhikers: The Spaces Between, destinasyonlar arasındaki boşluklara ve uzun yolculuklarda doğal olarak ortaya çıkan düşüncelere odaklanan felsefi bir yolculuktur. Merak ve düşünmeyi teşvik eden ve oyuncu üzerinde başarılı olması, ilerlemesini hızlandırması veya yolunu optimize etmesi için hiçbir baskı oluşturmayan serbest biçimli bir anlatı oyunudur.

Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/glitchhikers-the-spaces-between-pc-icin-duyuruldu-117428/ linkinden 27.05.2022 21:05:30 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertorial