PC HocasıSinemaBatman Superman’a Kafa Atarsa

Batman Superman’a Kafa Atarsa

 

Yayınlandığı andan itibaren adeta sosyal medyayı karıştıran Batman v Superman Adaletin Şafağı frangmanına bir yenisi daha eklendi. 25 Mart tarihinde çıkacak olan filmde kafa Batman’ın Superman’a kafa atıyor olması bizi de derinden etkiledi.

Abimizi neden bu kadar kızdırdı bilmiyoruz ama Superman’ı da severiz yani. Zamanında çok faydası dokunmuştur millete. Şimdi her ne kadar ikisi de yaşlanmış olsalar da, Batman’ın kafası kabul edilebilir bir şey değil dostlar.

İlk gördüğümüzde sahneyi tekrar tekrar başa alarak “yok lan yanlış gördük” dediğimiz kafa sahnesinde bildiğiniz Batman o metal ve ağır başlığı ile Superman‘a kafayı gömüyor.

İnternette kısa sürede izlenme rekorları kıran o sahneyi aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/batman-supermana-kafa-atarsa-5683/ linkinden 29.07.2021 05:07:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

  • Aralarında neden böyle bir hüsümet var Taner bey yani süpermen ve batman ikiside insanlara yardım edip kötüleri engellemiyormu :d

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video