Battlefield 5’in Battle Royale Modu Firestorm İçin Resmi Fragman Yayınlandı

20 Kasım 2018 tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştiren Battlefield'in Battle Royale modu hakkında bir video geçtiğimiz hafta bir grup oyuncu tarafından ortaya çıkartılmıştı. Bugün ise oyununun geliştiricisi olan Electronic Arts resmi youtube kanalı aracılığıyla oyunun yeni modu olacak Firestorm hakkında ilk videoyu paylaştı.

Gün geçtikçe popülerliğini daha da arttırmaya başaran Battle Royale türüne Electronic Arts'ın Battlefield 5 oyunu da katılıyor. Oyunun çıkış yaptığı ilk günden beri Battle Royal modunun nasıl olacağı oldukça merak ediliyordu. Bugün firma paylaştığı video ile beraber oyuncuların merakını gidermiş oldu.

Paylaşılan videoya bakıldığında ise yeni modun Solo, Duo ve Squad olmak üzere üç farklı seçeneğe sahip olduğu görülüyor. Battle Royale modlarında artık klasikleşmiş olan uçaktan atlama animasyonu ile başlayacağız ve her oyunda 64 kişi bulunacak. Firestorm modunun ilginç yanı ise uçak, tank, gibi oyun içerisinde kullanabileceğimiz araçların bulunacak olması.

Ayrıca bu oyun modunda diğer modlardaki gibi sınıf sistemi bulunmayacak yani her oyuncu eşit olacak. Silahlar ise Common, Rare ve Epic olmak üzere üç farklı kategoride bulunacak. 25 Mart itibariyle Battlefield 5 içerisinde yer alacak Firestorm hakkındaki resmi videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlgili Etiketler