PC HocasıHaberlerBill Gates DJ Olursa

Bill Gates DJ Olursa

 

Microsoft‘un başarılı CEO‘su olan Bill Gates son zamanlarda almış olduğu ufak roller ile videolara konuk oluyor. Bugün yayınlanan videoda ise Bill Gates ve eşi Melinda ile birlikte harika bir performans sunuyorlar.

YAŞAYAN EFSANE!

Az sonra aşağıda yayınlanan videoyu izlerken sizlerin de ağzı açık kalabilir. Zira sempatik yapısı ve güler yüzü ile tanıdığımız Bill Gates, bu videoda DJ oluyor. Sahnenin kalabalık olduğu ve müziklerin yerinde durdurmadığı bir salonda Bill Gates ve eşi Melinda videonun sonunda harika bir performans da sergiliyorlar.

Eşinin ve kendisinin sürekli insanlar ile iletişime geçmeleri için kullanmış oldukları gatesnotes adlı web sitelerinin tanıtımı için çekilen video son zamanlardaki en başarılı videolardan birisi olmaya aday bizce.

dj-bill-gates
Teknolojiye yön veren yaşlı kurtun çekmiş olduğu video geçtiğimiz hafta Jimmy Fallon‘a konuk olan Gates çifti siteyi bir hayli geniş kitleye duyurdu. Lafı daha fazla uzatmadan DJ Bill Gates ve Mc Melinda ile sizleri baş başa bırakalım 🙂

NOT: Ülkemizdeki bir çok firmanın örnek alması gereken bu yöneticilerin davranışları, çalışanlarına sağlamış oldukları imkanlar, şirket koşulları ve daha nicelerini Bill Gates yıllardır yapıyor. Hayattan zevk almak, iyi bir patron olmak böyle bir şey olsa gerek.

DJ BILL GATES & MC MELINDA

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/bill-gates-dj-olursa-4584/ linkinden 28.10.2021 23:10:46 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

5 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad