PC HocasıHaberlerBİM Mağazalarında E-Pin Satışı Başladı!

BİM Mağazalarında E-Pin Satışı Başladı!

   

Türkiye’de zincir marketleriyle faaliyet gösteren BİM, bilgisayar oyunları için E-Pin satışına başladı. İlk olarak Migros’ta karşımıza çıkan E-Pin , diğer zincir marketler tarafından da ilgi görmeye başladı. 

Kısa bir süre önce BİM mağazalarında açılan afişle ortaya çıkan E-Pin satışı, beklenmedik bir karar olarak karşılandı. BİM tarafından listeye eklenen oyunların milyonlarca oyuncusu bulunuyor. Paylaşılan listede Zula, Metin 2 , CS:GO , Dota 2 , PUBG ve League of Legends yer alıyor.

Türkiye’nin oyuncu portföyü incelendiği zaman en fazla tercih edilen oyunların listede yer alması güzel bir hareket. Eğer siz de belirttiğimiz oyunlardan birine sahipseniz BİM mağazalarından E-Pin satın alabilirsiniz. 

Oyuncular tarafından E-Pin satın alım seçeneklerinin artması olumlu olarak geri dönüş sağladı. Özellikle BİM son zamanlarda haftalık aktüellerinde yer verdiği oyuncu ekipmanları ile de dikkatleri çekmeyi başarmıştı.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/bim-magazalarinda-e-pin-satisi-basladi-66230/ linkinden 28.05.2022 00:05:32 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Enes Değirmenci

Küçük yaştan beri teknolojiyle içli dışlı olan Enes, uzun zamandır da Pc Hocası için içerik üretiyor.

69 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial