PC HocasıHaberlerBİM’de Batman vs Superman Orjinal Ürünleri Satışa Çıkıyor

BİM’de Batman vs Superman Orjinal Ürünleri Satışa Çıkıyor

 

BİM yine efsane bir kampanyaya imza atmaya çok yakın. Batman vs Superman – Adaletin Şafağı filminin orjinal ürünleri film ile birlikte eş zamanlı olarak satışa çıkartılacak. Yukarıda hazırlamış olduğumuz galeriden gelecek ürünleri inceleyebilirsiniz.

Ürünler Ne Zaman Satışa Çıkacak ?

Türkiye çapındaki tüm BİM mağazalarında Batman v. Superman – Adaletin Şafağı orjinal ürünleri satışa çıkartılacağı gibi, toplamda beş farklı ürün bizlerle olacak. 25 Mart tarihinde tüm BİM mağazalarında satışa çıkacak ürünlere şöyle bir göz atalım:

* Sweatshirt: 24,50 TL (S-M-L boylarında)

* Yastık Çeşitleri: 14,75 TL (40 x 40 boylarında)

* Postacı Çantası: 24,50 TL

* 2’li El ve Yüz Havlusu: 14,75 TL (50 x 90 cm ölçülerinde ve %100 pamuk)

* Banyo Havlusu: 14,75 TL (70 x 140 cm ölçülerinde ve %100 pamuk)

Yukarıdaki fiyatlara Kdv dahil olduğu gibi, “spot ürünler” ismini verdikleri bu ürünler yine kuyruklara neden olacak gibi. Hatırlarsanız bundan iki ay önce sizlerle burada paylaştığımız Star Wars figürleri BİM mağazalarında arbedeye neden olmuştu. 25 Mart tarihinde vizyona girecek olan Batman v. Superman – Adaletin Şafağı filmi ile aynı anda satılacağı gibi, son zamanlarda BİM tarafından yapılan pazarlama stratejisi satışlara tavan yaptırmış olsa gerek.

İki hafta boyunca BİM mağazalarında satışta olacak olan bu ürünlerin daha ilk günden tükeneceğini düşünüyoruz. Zaten kullanışlı ürünler olduğu için hiç kalmayacaktır açıkçası. BİM’in her mağazasına ne kadar stok gönderildiği ise paylaşılmadı.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/bimde-batman-vs-superman-orjinal-urunleri-satisa-cikiyor-5543/ linkinden 31.07.2021 21:07:27 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

6 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement