PC HocasıCep TelefonuBir Video Sızıntısı, Motorola Moto G8’in Kamera Sistemini Sızdırdı

Bir Video Sızıntısı, Motorola Moto G8’in Kamera Sistemini Sızdırdı

 

Yeni sızdırılmış bir tanıtım videosu, Motorola’nın Moto G8’ine ilk kez bakmamızı sağladı; bu, geçtiğimiz  ay açıklanan Moto G8 Play ve Moto G8 Plus’ın arkasındaki G8 serisinde üçüncü giriş seviyesi cihaz olarak belirlendi. Kayda değer leaker Evan Blass tarafından paylaşılan video, üçlü bir arka kamera dizisine (ana 48 Megapiksel sensör dahil) ve küçük bir damla çentiği olan bir ekrana sahip bir cihaz gösteriyor.

Moto G8 dikkat çekicidir çünkü geçtiğimiz yıllarda ABD’ye giden G serisi en çok satılan cihazlardan  biri olmuştur. Muhtemelen G8 serisinin ortasında, G8 Plus ve G8 Play arasında, her ikisi de şu anda ABD’ye gelmesi planlanmıyor.

Tanıtım videosu, telefonun ne zaman piyasaya sürülebileceğine dair herhangi bir bilgi sunmuyor. Ancak, Motorola 13 Kasım’da katlanabilir telefonu Motorola RAZR’ı tanıtacak, büyük ihtimal ile Moto G8 familyası da bu lansmanda Motorola RAZR cihazının yanında promosyon olarak tanıtılabilir.

Etiketler

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video