PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerBirisi Facebook’ta Samsung Galaxy Buds Pro’yu Satışa Koydu!

Birisi Facebook’ta Samsung Galaxy Buds Pro’yu Satışa Koydu!

 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni nesil tam kablosuz kulaklıkları Galaxy Buds Pro lansmanını sabırsızlıkla bekliyoruz, ancak Amerika Birleşik Devletleri’nde şirketin ve tanıtmasını beklediğiniz ürünün süper hayranıysanız, şu anda bir set satın alabileceğiniz görülüyor.

Facebook gezinen bir Facebook Kullanıcısı, Marketplace üzerinde vakit öldürürken karşısına Samsung Galaxy Buds Pro kutularının ve kutundan içen Galaxy Buds Pro çıktığını gösteren resimlerin var olduğunu gördü. Cihaza gerçekten sahip olduklarının kanıtı olarak aşağıdaki resimleri yayınladılar:

Kutu, aktif gürültü iptali, IPX7 su geçirmezlik derecesi ve 18 saat oynatma süresi gibi bazı özellikleri onaylar.

Daha önce sızdırılan bilgiler, yeni Samsung Galaxy Buds Pro’nun eski Buds ve Buds + ile aynı kulak içi tasarıma sahip olacağını, ancak her zamanki iyileştirilmiş ses kalitesi, iyileştirilmiş Ortam modu ve Samsung Galaxy Buds Live’dan daha iyi Aktif Gürültü Önleme özelliğine sahip olacağını gösteriyordu.

Son söylentiler, ABD’de 199 $ ‘a ve Avrupa’da 229 Euro’ya mal olacaklarını gösteriyor. Facebook Marketplace’teki satıcı yalnızca 180 $ alıyor.

Video