PC HocasıHaberlerBitcoin İle İlk Defa Sponsorluk Anlaşması Yapıldı!

Bitcoin İle İlk Defa Sponsorluk Anlaşması Yapıldı!

 

Dünya üzerinde bir ilki gerçekleştiren ICRYPEX, sponsorluk anlaşmasını kripto paraların lideri olan Bitcoin ile gerçekleştirerek dijital para döngüsünün geleceği için önemli bir adım attı. Türkiye’nin en önemli spor kulüplerinden olan Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nın isim ve forma göğüs sponsoru olan ICRYPEX, toplamda 42 adet Bitcoin ile ödeme yaparak (1,3 Milyon USD) küresel bir kripto para borsası olma yolunda güçlü bir yatırım yaptı.

“Dünyada bir ilke imza attık”

Sponsorluğa dair değerlendirmelerde bulunan ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer,

“İlk günden bu güne şeffaf, doğru ve hızlı olmayı amaç edindik. İlkelerimiz doğrultusunda attığımız imzalarla sektörde trendleri oluşturmaya devam ediyoruz. Sektörde, kendi coğrafyamızda denenmemiş şeyleri deniyoruz. Yatırımcılar tarafından da benimsendiğini ve sektörde karşılık bulduğunu görmek bizi sevindiriyor. Beşiktaş JK ile sponsorluk anlaşmasını da bu çerçevede düşünmek gerekir. Beşiktaş ile olan iş birlikteliğimizi, yeni blok zinciri projelerini de dahil ederek artırmak istiyoruz. Bu anlaşmayı da bildiğiniz üzere dünyada ilk kez Bitcoin ile yaptık.”

ICRYPEX Genel Müdürü Ezgi İçer,

Bir ilki gerçekleştirmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. ICRYPEX olarak trendleri belirleme konusundaki başarımızı ve kararlılığımızı bir kez daha ortaya koyduk. 2021 yılında gerçekleştireceğimiz projeler dâhilinde tüm dünyaya eş zamanlı bir büyüme gerçekleştirmek istiyoruz.”

Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi yaptığı açıklamada,

“Beşiktaş JK olarak sektörün öncü markası ICRYPEX ile yaptığımız bu anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum. Kendilerine Türk sporuna ve Türk basketboluna katkılarından ötürü teşekkür ediyorum.”

Türkiye’den Asya’ya uzanıyor

ICRYPEX; İstanbul, Türkiye’de başlayan operasyonlarını Güney Doğu Asya’da ve Kuzey Amerika’da genişletirken küresel oyuncu olma yolunda ilerliyor. ICRYPEX; kripto para işlem platformunun yanı sıra, blok zinciri teknolojilerine servisler geliştirme, konvansiyonel finansal ürünler ile DeFi teknolojilerini buluşturma ve merkeziyetsiz borsa gibi sektörü de ileriye götürecek projelere sahip.

10 milisaniyenin altında işlem süresi

ICRYPEX, teknolojisi ile saniyede 1.500 işlem kapasitesine ulaşırken konvansiyonel borsaların birçoğunun önünde  hizmet sunmaya çalışıyor. Onlarca para birimi yüze yakın markette, 10 milisaniyenin altında işlem yapılan ICRYPEX işlem platformunda; çok katmanlı kullanıcı güvenliği, fonksiyonel mobil uygulamalar ve 7/24 ulaşılabilir müşteri temsilcisi desteği sektörde fark yaratan hizmetler olarak dikkat çekiyor.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video