PC HocasıHaberlerGoogle Stadia, 2021 Yılı Bitmeden 100’ün Üzerinde Oyun Alıyor

Google Stadia, 2021 Yılı Bitmeden 100’ün Üzerinde Oyun Alıyor

 

Son zamanlarda Google Stadia, tüm dahili geliştirme stüdyolarını kapattı ve hizmetin bıraktığı güveni kaybetti. Şimdi oyuncuları bir arada tutmak için Stadia, hizmete gelecek yeni oyunları duyuruyor ve 100’den fazla üçüncü taraf oyunun yıl bitmeden önce hizmete gireceğini iddia ediyor.

Judgment, FIFA 21, Hellpoint, Shantae: Half Genie Hero, Shantae: Risky’s Revenge, Killer Queen Black, Street Power Football, Kaze and the Wild Masks ve It Came From Space gibi oyunlar da dahil olmak üzere bu oyunlardan bazıları önümüzdeki iki ay içerisinde Stadia’ya geliyor.

Stadia’nın 2K Games, Ubisoft ve diğer yayıncılarla yaptığı ortaklıklar göz önüne alındığında bir sonraki NBA 2K, Far Cry 6, Prince of Persia: The Sands of Time Remake ve daha nice oyunu bekleyebiliriz.

Bu durum, insanların Stadia’da kalmasını sağlayacak mı yoksa sağlamayacak mı bunu zamanla göreceğiz. Yine de, Google Stadia‘ya özel oyunlar olmadığından oyun pazarının dikkati büyük ölçüde Xbox, PlayStation, Nintendo ve PC üzerinde olacaktır.

Yazar Hakkında

Osman Baytekin

Osman Baytekin

Bilinçli bir oyuncu olma yolunda ilerleyen, oyun meraklısı, bir PC Hocası editörü.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video