Hakkımızda

Pchocasi.com.tr ve PC Hocası TV ailesi olarak 2015 yılının Şubat ayında hizmete ve yayın hayatına başladık. Teknolojiye dair her şeyi esas alarak web sitemizde paylaştığımız gibi, renkli kişiliklerimiz ile haberleri takipçilerimize duyuruyoruz. Bunlar oyunlar, donanımlar, mobil yazılımlar, arabalar, sektörel haberler ve sosyal medya gündemleri gibi güncel ve kaliteli içeriklerdir. Bu konuları sizlerin ilgisini çekecek şekilde yazarak paylaşıyoruz. Tamamen özgün ve kişisel yorumlarla yazıyoruz, çünkü biz sizden biriyiz.

Teknoloji haberleri‘ni baz alarak tüm gelişmeleri tarafsız ve nesnel bir dil ile yazıyor, kullanıcılarımız ile paylaşıyoruz. Başlarda bir web sitesi oluşumu başlayan web maceramız zamanla kurumsal bir kimlik kazancına bürünmüştür. Şu an dev bir kadro ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bu çıktığımız zorlu yolda bizimle her türlü düşüncenizi, eleştirinizi ve önerilerinizi iletişim sayfasından yada [email protected] adresinden iletebilirsiniz. Desteğini esirgemeyen tüm PC Hocası ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

PC Hocası Yönetimi