Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Taner AYDOS

[email protected]

Proje Ortağı / Project Partner

İsmail DİKMEN

[email protected]

Sinan AKYÜZ

[email protected]

Genel Yayın Yönetmeni / Executive Editor

İsmail DİKMEN

[email protected]

Yazarlar (Editörler) / Editors

Muhammet Enes CANSIZ

[email protected]

Cenk KAHRAMANER

[email protected]

Enes DEĞİRMENCİ

[email protected]

Oğulcan ÖZSEZGİ

[email protected]

Forum Yöneticisi / Forum Administrator

Enes DEĞİRMENCİ
[email protected]

Uğur SÖYLEMEZ
[email protected]

Server Sorumlusu / Server Manager

Hasan YÜKSEKTEPE

[email protected]

Reklam Satış / Advertising Sales

[email protected]

Kurumsal İletişim

iletiş[email protected]

Hukuk Danışmanı / Legal Consultant

Av.Eda İncedere

Av. Güçlü Şan

Tasarım / Design

PC Hocası Teması v1 – PCH Online Theme

Yazılım / Software

WordPress INC

Domain Servisi / Domain Service

nic.tr

+90 312 210 00 60 – Enformatik Enstitüsü (Spor Merkezi Karşısı)

Üniversiteler Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, No: 1

ANKARA – TÜRKİYE

Yer Sağlayıcı & Barındırma / Location Provider

VOYAR TECHNOLOGIES LTD.

SLBT 591 Serbest Liman ve Bölge P.K. 591

Gazimagusa/N Cyprus

Tasarım Geliştirme / Design Development

Nolpe INC

PC Hocası Ofis / Office

Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi No 291 Yelken Plaza B Blok Kat 2 – 3 Start Office-in Business Center

YAYIN İLKELERİMİZ

Pchocasi.com.tr içerik olarak sadece doğru ve nesnel haberleri, bilgileri paylaşır. Tarafsız paylaşımlar yaparak toplumda teknolojiye yönelme ve kullanma kültürünü artırmayı hedefler. Yazılan tüm yazılar, yorumlar ve makaleler kontrolden geçtikten sonra yayınlanır. Sisteme kayıt olan kullanıcıların bilgileri kesinlikle 3. şahıslar veya kuruluşlar ile paylaşılmaz. İstek dışında haber mailleri gönderilmez, abone olduysanız dahi kaydınızı bizzat silebilirsiniz.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2016 Pchocasi.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Pchocasi.com.tr’ye aittir. Pchocasi.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Pchocasi.com.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

http://pchocasi.com.tr’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Pchocasi.com.tr’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Pchocasi.com.tr. However, sometimes the Pchocasi.com.tr uses third parties to process your information. Pchocasi.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Pchocasi.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way.

When you interact with the Pchocasi.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Pchocasi.com.tr and its services. When you use Pchocasi.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Pchocasi.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.

Video