PC HocasıOyunBlue Reflection: Second Light için Fragman Videosu Yayınlandı

Blue Reflection: Second Light için Fragman Videosu Yayınlandı

 

Yayıncı Koei Tecmo ve geliştirici Gust, Blue Reflection: Second Light için sekiz dakikalık bir genel bakış fragmanı yayınladı.

Oyun,  21 Ekim’de PS4, Switch ve PC platformları için çıkış yapacak.

Oyun şu anda Nintendo Switch, PlayStation 4 (Geri Uyumluluk ile PlayStation 5’te oynanabilir) ve Steam üzerinden Windows PC için geliştirilmekte ve 9 Kasım 2021’de Kuzey Amerika’da piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Blue Reflection: Second Light, kendilerini gizemli bir yüzen akademiye taşınmış bulan üç öğrencinin maceralarını takip ediyor. Bir gün, akademinin eteklerinde garip yeni bir alan yayılır. Yeni toprak, kahramanların yaşadığı dünyayı çevrelediğinden, onu “dünyanın kalbi” olarak adlandırıyor ve açıklanamayan yeni alana Heartscape adını veriyorlar.

Heartscape’in içinde karakterler yemek pişirmek için gerekli malzemeleri ve inşa etmek, işlemek ve savaşmak için gerekli malzemeleri bulabilecekler. Ayrıca hafıza parçalarını keşfedecekler ve Ao ve arkadaşları bu esrarengiz ışıklardan birine dokundukları an, hatıralar yavaş yavaş yeniden canlanmaya başlayacak.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/blue-reflection-second-light-icin-fragman-videosu-yayinlandi-117013/ linkinden 20.09.2021 14:09:25 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad