PC HocasıOtomobilBMW, Yeni Nesil i7 Hakkında Ayrıntılar Paylaştı!

BMW, Yeni Nesil i7 Hakkında Ayrıntılar Paylaştı!

   

Almanya merkezli otomobil üreticisi BMW, paylaştığı bir blog gönderisinde yaklaşmakta olan yeni nesil i7 Sedan arabası hakkında bazı ayrıntılar paylaştı. BMW 7 serisinin elektrikli versiyonu olan yeni araca dair bazı görüntülerde paylaşıldı ve görünen o ki şirket tasarım tarafındaki anlayışına devam ediyor fakat tasarımdaki bazı detaylar yenilenmiş ve modernize edilmiş. Örneğin oval şekilli farlar yerine agresif görünümlü şeritler bulunuyor.

Yeni nesil i7 Sedan’ın güç tüketiminin 18,9 ile 19,7 kWh/100 km olduğu belirtiliyor. WLTP menzili ise 580-610 km aralığında değişkenlik gösteriyor. WLTP Nedir; geleneksel ve hibrit (hem yakıtlı hem de elektrikli) arabaların yanı sıra tamamen elektrikli araç yelpazesinin kirletici düzeylerini, CO₂ emisyonlarını ve yakıt tüketimini belirlemek için kullanılan küresel uyumlu bir standart.

Otomobilde yeni nesil iDrive işletim sisteminde, sürücünün ortam ışığı da dahil olmak üzere sürüş deneyiminin neredeyse her yönünü ayarlamasına imkan tanınacak. Ek olarak kavisli bir ekran ve gösterge paneline yerleştirilen yeni bir fonksiyon şeridi de bulunacak.

BMW blog gönderisinde, Sky Lounge adını verdikleri panoramik cam tavanda 31 inçlik 32:9 en boy oranında 8K çözünürlükte bir ekran kullandıklarını belirtti ve böylelikle arkadaki yolcular yolda giderlerken mükemmel bir multimedya deneyimi yaşayabilecekler.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/bmw-yeni-nesil-i7-hakkinda-ayrintilar-paylasti-124956/ linkinden 28.05.2022 23:05:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial