PC HocasıYazılımBuildbox FBX: Kod bilgisi olmadan ücretsiz mobil oyun yapabileceğiniz uygulama

Buildbox FBX: Kod bilgisi olmadan ücretsiz mobil oyun yapabileceğiniz uygulama

   

Builbox FBX kod bilginiz olmasa bile mobil oyun yapma imkanı sunuyor. Neredeyse her gün yeni bir mobil oyun çıkarken, sürükle bırak ile kafanızdaki istediğiniz mobil oyunu geliştirebilirsiniz.

Mobil oyun geliştirmenize olanak sağlayan Buildbox FBX yazılımı ile 2 veya 3 boyutlu mobil oyunlar yapabilmenize olanak sağlıyor. 2014 yılında Tery Smith tarafından kurulan Buildbox, size çok hızlı bir sürede mobil oyun geliştirmeyi vadediyor.

Ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz uygulamanın yanında Plus ve Pro paketleri de mevcut. Buildbox‘ın Plus paketinin aylık fiyatı 9,99$ iken Pro paketi aylık 59,99$ olarak sunulmuştur.

Buildbox en azından bizlere ücretsiz bir versiyon sunması ayrı bir avantaj, eminim herkes hayatının bir dönemi oyun geliştirmeye merak ve ilgi duymuştur. En azından göz atmanız için aşağıya bir video ile ücretsiz sahip olabileceğiz bir bağlantı adresi bırakıyorum.

Buildbox FBX yazılımını buradan ücretsiz bir şekilde indirip deneyimleyebilirsiniz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/buildbox-fbx-kod-bilgisi-olmadan-ucretsiz-mobil-oyun-yapabileceginiz-uygulama-75231/ linkinden 16.08.2022 13:08:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Ahmet GÜLEÇ

yazıp çiziyoruz.

2 Yorum

  • Güzel konu. Gençlerimiz ve meraklılarımız için değerlendirilebilir.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video