Cadılar Bayramına Özel Black Desert Etkinlikleri ve Hediyeleri

Black Desert Online, Cadılar Bayramı'nı özel etkinlik ve kostümlerle kutlamaya hazırlanıyor. Cadılar Bayramı kutlamaları, Balkabağı ve özel armağan kutularıyla kahramanlara keyifli anlar yaşatmanın yanı sıra her gün 2 kere ortaya çıkan Kara Cadı Isabella'yı yenen kahramanlar, özel hediye kutularına kavuşacak. Ek olarak özel görevleri yerine getirenler Cadılar Bayramı'na özel Korkuluk Maskesinin ve kıyafetlerin de sahibi olabilecek.

Gölgelerin içinde bir gardiyan Mirumok'u bekliyor

Kendisine kim kafa tutabilir? Kendisini kim yenebilir? Böylesi güçlü bir yaratığı tek başına alt etmek olanaksız! Loncalar kahramanlarını bir araya toplarsa sadece Mirumok Bekcisi Offin'i dize getirebilir! Black Desert Online'ın en güçlü yaratıklarından Offin, görkemli ödülleri ve kahramanları zorlayan savaşıyla sizi bekliyor.

Cadılar Bayramı Kabusu Hayalet Canavar Spook ise her yerde ortaya çıkabileceği benzer biçimde hepimiz için tehdit oluştruyor. Spook'u gören ve yenmeyi başaran kahramanları ise özel ödüller bekliyor.

Black Desert Online dünyasında Cadılar Bayramı kutlamalarına ve özel etkinliklere katılarak keyifli anlamış olur yaşayabilirsiniz.17 Ekim'de başlayan bu özel içerikler, 31 Ekim bakımına kadar devam edecek.

İlgili Etiketler