PC HocasıOyunCall Of Duty 250 Milyonu Aşarak Rekor Kırdı

Call Of Duty 250 Milyonu Aşarak Rekor Kırdı

 

Call Of Duty son çeyrekte yaptığı satışların rakamını net olarak açıkladı. Yapımcısı Activision, şimdiye kadar COD serisinin en iyisini pazarladığını ve en yüksek rakama ulaştığını belirtti. Call Of Duty‘nin 250 milyonu aşan satış rakamı gündeme düştü.

call-of-duty-ghost
COD’DAN DÜNYA GENELİNDE REKOR

Call Of Duty‘nin kıdemli başkan yardımcısı pozisyonunda görev yapan Genel Müdür Rob Kostich yaptığı açıklamada COD serisinin dünya geneli üzerinde 250 milyon oyun satışı rakamına ulaştığını duyurdu. Son zamanlarda geliştirmiş oldukları oyun motoru ve gerçekçi senaryosu ile işlerin iyi gittiğini belirten Genel Müdür, bundan sonraki COD serilerinde de aynı çalışma prensibinde hareket ederek oyun severlerin isteyecekleri ve sevecekleri senaryoları oluşturacaklarını belirtti.

Tüm zamanların en çok satan oyunu olan Call Of Duty, şimdiye kadar 250 milyon 875 bin adet oyun satışı gerçekleşti. Call OF Duty’nin en son oyunu olan Black Ops 3 raporlamalara göre Kuzey Amerika’da en çok satış rakamına ulaşan oyun oldu. Açıkçası COD serisini bu denli ayakta tutan senaryosu ve oyun için etkileşimleri olduğunu düşünüyorum.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/call-of-duty-250-milyonu-asti-3564/ linkinden 16.06.2021 08:06:11 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

    • Call Of Duty Ghost’daki maskelere bayılıyorum ya adamı çok çekici ve şekil gösteriyor resimde görünce aklıma geldi COD serisi efsane 🙂

  • Bende COD Modernden sonra bozdu hikayeler filan sapıttı hele ki oyunu oynarken çok çabuk bitirebiliyorsunuz o yüzden artık beni sarmıyor belki bundan sonraki seriler de düzelirler o zaman alabilirim tekrar

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video